Borsa Restaurant, kurumsal iftarın adresi

Borsa Restaurant, kurumsal iftarın adresi

 

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın içerisinde bulunan Borsa Restaurant, Ramazan ayı boyunca kurduğu iftar sofralarında konuklarını özel lezzetlerle ağırlıyor.

 

İstanbul Lütfi Kırdar- Borsa Restaurant, 11 ayın sultanı Ramazanı en güzel iftar sofraları ve lezzetli menü çeşitleriyle karşılıyor. Tadına doyulmaz zengin menü alternatifleri ile kurumsal iftarları ağırlamak için oluşturulan 5 farklı seçenek ile İstanbul Lütfi Kırdar- Borsa Restaurant,  boğaz manzarasına karşı, yeşillerin arasında ister açık havada, ister kapalı salonlarında kalabalık organizasyonlara hizmet edecek tecrübeli personeli ile tercih edilen keyifli ve klasik bir mekan olarak misafirlerini bekliyor.

 

Zengin iftar menüleriyle keyifli buluşmalara ev sahipliği yapan mekanda, Ramazan boyunca birbirinden lezzetli iftariyelikler ve Vakf-ı Kebir pidesi ile orucunu açacak olan misafirlere, bu lezzetlerin ardından çorbaları ikram ediliyor. Borsa Restaurant’ın eşsiz lezzetiyle hazırlanan zeytinyağlı seçenekleri, su böreği, ana yemek olarak döner kebap, HünkarBeğendili Kebap, dana madalyonları, kuzu tandır “Konya usulü” ve beyaz et tercih eden misafirleri için saray usulü humuslu tavuk gibi birçok alternatif sunuluyor.