Elie Jr. Saab düğününe gittiler

Elie Jr. Saab düğününe gittiler

İş dünyasının sevilen isimlerinden Emir Sarıgül ve öğretim görevlisi eşi Fatoş Sarıgül ile dünyanın en ünlü modacısı olan Elie Saab aynı adı taşıyan oğlunun düğününe katıldı. Lübnan’da yapılan düğünde dünyanın birçok ülkesinde özel isimler vardı. Emir-Fatoş Sarıgül çifti yakın dostları Elie Saab’ı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Pelin’den işaret dilli klip

Pelin Elitez’in “Alaçatı Çeşme” adlı şarkısının klibini aynı zamanda işitme engelliler de dinleyebiliyorlar

İzmirli genç şarkıcı Pelin Elitez’in, söz ve müziği Mert Kayıkçıoğlu’na ait olan “Alaçatı Çeşme” adlı şarkısının klibi önceki gün digital platformlarda yayınlanmaya başladı. Şarkının klibi Çeşme’de çekildi. Utku Faik Yılmaz’ın yönettiği klipte Türkiye’de ilk uygulandı. Klibi sol alt köşede işaret dili eğitimcisi Neslihan Kurt, işitme engelliler için anlattı…

Boğazı yüzerek geçti

Beşiktaş Spor Kulübü eski yöneticilerinden, iş insanı Emir Tamer İstanbul boğazını bir kez daha yüzerek geçti.  31 Samsung Boğaziçi kıtalararası yüzme yarışına katılan genç İş insanı Emir Tamer, 3.kez boğazı yüzerek geçti. Uluslararası birçok yüzme organizasyonuna katılan Emir Bey, işten fırsat buldukça yüzme antrenmanı yapıyor ve formunu bu şekilde koruyor.

Bodrum kan ağlıyor

Bodrum denilince artık aklıma doğa, güneş, güzel temiz koylar gelmiyor. Şimdiler talan edilmiş sahiller, ya beş yıldızlı işgaller, yada kabadayı bozması işgaller devam ediyor. Bir dönem kooperatif furyası ile manzara uğruna Bodrum dağları bir birine bitişik evlerle dolmuş. Şimdide marka otellere yer açma uğruna sahiller şantiye halinde. Bu fotoğraf Bodrum’dan yalnızca bir örnek ne kadar çirkin değil mi? Bir şey ne kadar az olursa o kadar değerli olur. Bu unutmayalım….