Kahve Dünyası’ndan Ramazan'a Özel Kampanyalar

Kahve Dünyası’ndan Ramazan’a Özel Kampanyalar

Kahve Dünyası’ndan Ramazan’a Özel Kampanyalar

Kahve Dünyası, mağazalarında başlattığı özel kampanyalarıyla bolluk, bereket ve paylaşma ayı Ramazan’ın geleneklerini yaşatıyor. “Ramazan’a Özel Pasta & Dondurma Kampanyası” kapsamında, mobil uygulama kullanılarak alınan orta boy pasta ve yarım kilo dondurma, 90 TL yerine 75 TL’ye satışa sunuluyor. Kahve Dünyası’nın birbirinden özel lezzetleriyle “Ramazan Kutunu Kendin Doldur” kampanyasına katılanlar ise 125 TL ve üzeri alışverişlerinde yüzde 10 indirim ve 5 Çekirdek kazanıyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, gelenekleri yaşatmak, bolluğu ve bereketi paylaşmak için her yıl düzenlediği Ramazan ayına özel kampanyalarına, bu yıl da iki kampanyayla devam ediyor.

Pastayla dondurmayı buluşturan kampanya

Kahve Dünyası’nın artık gelenekselleşen ve misafirleri tarafından çok sevilen “Ramazan’a Özel Pasta & Dondurma Kampanyası”nda, orta boy pasta ve yarım kilo dondurma, 90 TL yerine yalnızca 75 TL’ye satışa sunuluyor. Trüf çikolatalı pasta, mocha çikolatalı pasta, karamelli çikolatalı pasta, elmalı tarçınlı ballı kek, limonlu cheesecake, frambuazlı cheesecake ve mozaik pastalarda geçerli kampanyada, damla sakızlıdan kahveliye, limonludan vişneliye uzanan tüm dondurma çeşitleri tercih edilebiliyor. Kahve Dünyası’nın özel ısı korumalı kutuları içinde paketlenen dondurmalar, lezzetleri birbirine karışmadan ve bir buçuk saate kadar erimeden dayanıyor. Üstelik 3 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli kampanyadan günde bir defa olmak üzere her gün yararlanma imkanı da sunuluyor.

Kutunu doldur, indirim ve Çekirdek kazan!

Kahve Dünyası’nın kahve, çikolata, dondurma, unlu mamuller ve Fit Lezzetler kategorilerindeki bini aşkın lezzeti, “Ramazan Kutunu Kendin Doldur” kampanyası ile gerçek bir şölene dönüşüyor. Kampanya kapsamında, Kahve Dünyası misafirleri Ramazan ayı için özel hazırlanan kutuya seçtikleri ürünleri koyuyor. 125 TL ve üzeri değerinde ürün alanlar, kasada mobil uygulama üzerinden QR kodu okuttuklarında yüzde 10 indirim ve 5 Çekirdek kazanıyor. Kahve Dünyası’nın ödül puanı Çekirdek’te, 1 Çekirdek, 1 TL yerine geçiyor. Kullanıcılar biriktirdikleri Çekirdek’ler ile mağazalardan diledikleri ürünleri satın alabiliyor. “Ramazan Kutunu Kendin Doldur” kampanyası; sosyal sorumluluk kutuları, özel kutular, aksesuar ve Fındık Kreması ürünleri haricindeki tüm ürünlerde, 3 Haziran 2019’a kadar geçerli.