LITTLE CAESARS’DAN ANNELERE ÖZEL 

LITTLE CAESARS’DAN ANNELERE ÖZEL 

LITTLE CAESARS’DAN ANNELERE ÖZEL 

Little Caesars’ın sevilen ikonu Sezar, günlük hayat temposundan yorulan ama ailesine sağlıklı ve lezzetli bir yemek alternatifi sunmak isteyen annelerin imdadına yetişiyor. Tam 60 yıldır dünyanın en sevilen lezzetlerinden biri olan Little Caesars bu Anneler Günü’nde küçük boy pizza alan tüm annelere orta boy pizza hediye ediyor.

10 Mayıs 2019, İstanbul;

Little Caesars, bu Anneler Günü’nde de annelerin imdadına yetişiyor. Little Caesars bu Anneler Günü’nde küçük boy pizza alan tüm annelere orta boy pizza hediye ediyor.

Little Caesars sadece bu kampanyayla yetinmeyip bu sene anneler gününü tüm yıla yayıyor. Kaliteli ve doğal malzemeleri, günlük yoğurulan hamuru, mevsiminde toplanarak hazırlanan özel domates sosu ile lezzeti dorukta Little Caesars, anneleri sadece bir gün değil yıl boyu mutlu ediyor.

Little Caesars’ın sevilen ikonu Sezar; ailesi, günlük hayat temposu ve çocuklar arasında sıkışıp kalan annelerin imdadına “yetişiyor”!

Bundan sonra Çarşamba’yı Anneler Günü ilan eden Little Caesars, tüm gün ailesi için koşuşturup yorulan anneleri dinlendiriyor ve onların yemek telaşına son veriyor.

Çarşambaları Little Caesars’tan küçük boy pizza alan tüm annelerin orta boy pizzası hediye geliyor.

Aileleri lezzetli ve ev yapımı kadar doğal bir pizza ile tanıştıran Little Caesars, tamamı mevsiminde toplanmış malzemelerden yapılan doğal ürünleriyle ‘Yetiş Sezar!’ diyen annelerin yüzünü güldürüyor.

Son 10 yıldır üst üste Amerika’da ödenen paranın karşılığını en iyi veren pizza zinciri seçilen marka, Türkiye’de de kalite, lezzet, doğallık ve uygun fiyattan vazgeçemeyenlerin ilk adresi. Little Caesars lezzetleri ve yatırım koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için 444 52 44 aranabilir, www.yetissezar.com adresi ziyaret edilebilir.