Seçimler bitti artık iş zamanı…

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras görevi eski bekelediye başkanı Mehmet Kocadon’dan devir alır almaz işe koyuldu. Genç ve vizyon sahibi yeni başkanımız ile sohbet etme imkanı buldum. Hem bir vatandaş, hem turizmci, hem de sivil toplum örgütü üyesi olarak.  Bodrum’un kurumsal kimliğini bozmadan yeni projelere imza atacak olan genç başkanı yakından bende takip edeceğim.  Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a yeni görevinde başarılar diliyorum.

İki yaka Kültür Festivali

Bodrum’da 2.düzenlenen İki Yaka Kültür Festivali çok renkli geçti. Her bölge farklı farklı festivaller yaparak şehirlerini yada ilçelerini çekim merkezi haline getirebilir. Böylelikle turizm 12 aya yayılabilir.  Festivalde neler oldu. Yöresel yemekleri lezzetleri festivale katılan misafirlere tanıtırken, dans ve müzikler ile eğlendirmeyi de bildi.  Bir şölen havasında geçen bu etkinlik ilerleyen tarihlerde daha da iyi olacağına eminim.

Bodrum’da golf oynama bekliyoruz…

Antalya turizm büyük katkı sağlayan golf sporu artık Bodrum’da da vücut bulmaya başladı.  Mandarin Oriental, Bodrum, Fans of Golf paketi ile Bodrum Yarımadası’nda size golf oynama şansı sunuyor. Türkiye’nin en iyi golf sahalarından biri olan Regnum Carya Golf’te, Fans of Golf paketi 1 Nisan-31 Ekim 2019 tarihleri arasında en az 3 gün konaklama şartı ile kullanılabiliyorsunuz.

Sevgili Pause okurları önümüzdeki ay görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın. Derginin haricinde yazılarımı www.pausecitys.com’dan da okuya bilirsiniz.